Proměň perly v živé příběhy!

V životě člověka je mnoho situací, které ho dovedou na rozcestí. V takovém případě se poté často uchyluje ke snění. Sny o tom, co by se nám mohlo podařit a čeho bychom chtěli dosáhnout, bychom pro jejich unikátnost mohli přirovnat k perlám. Říká se, že staří Egypťané si jich vážili natolik, že se s perlami nechávali pohřbít. A tak, jako je každá perla originální svým tvarem, jsou i naše sny jedinečné, originální a představují odrazy střípků naší osobnosti.

Osobnosti jsou často obyčejní lidé, které běžně potkáváme. Možná obyčejní svým stylem života, ovšem velcí svým duchem. A právě takové osobnosti chceme vyzvedávat, protože plní sny nejen sobě, ale pomáhají dalším lidem kolem sebe v jejich každodenním životě nalézat pevnou půdu pod nohama. Podpoř je v jejich snažení, buď součástí splněných snů lidí, kteří stojí na rozcestí a proměň perly v živé příběhy! 

Příběhy neobyčejných lidí

Honza

"Být fotbalistou, kterého každý zná - to byl můj sen. Byl jsem blízko, ale kvůli úrazu se mi nepodařilo si svůj sen splnit. Rozhodl jsem se ale, že to nevzdám, a i přesto se budu fotbalu věnovat. Nyní vedu komunitní fotbalový tým mladých dorostenců, kteří to neměli v životě zrovna lehké. Snažím se jim nejen pomoci nalézt cestu v životě, ale také je podpořit v tom, co je baví. Kluci se bijou jako lvi, věřím, že pílí se ke splnění svých snů určitě přiblíží - chce to je jen popostrčit."

Olga

"Vždy jsem si říkala, že mám kolem sebe plno mladých dívek, které by si zasloužily, aby je někdo hezky upravil nebo je naučil, jak si najít čas pro sebe a věnovat se sama sobě. Když se mi podařilo získat kvalifikaci v oboru modeláže nehtů, splnil se mi můj životní sen a věděla jsem, že se chci věnovat těmto dívkám, aby si mohly i ony plnit své sny. Dnes vedu kroužek modeláže nehtů a snažím se jim ukázat životní směr a podpořit je v dosažení vyššího vzdělání."

Adam

"Čerstvých 18, život přede mnou. V mým životě bylo plno otázek, na který hledám i dneska těžko odpovědi. Vyrostl jsem jenom s babičkou, která mi pomohla najít správnou cestou. A taky moje komunita, se kterou zároveň trávím hodně času. Věnuju se hudbě, hlavně rapu, a taneční skupině Romano Rat. Máme společný sen - chtěli bysme vytvořit komunitní hudebnu, kde bysme se mohli věnovat našim uměleckým aktivitám a tvořit naše projekty. Chceme mít taky zároveň místo pro mladý, který to v životě nemají lehký, aby měli zázemí, kde se budou cítit bezpečně."

Jaro, léto, podzim, zima ... 52 týdnů, kdy se naše děti budou rozhodovat, kterou střední školu budou studovat. 365 dnů, které rozhodnou o tom, jaký život budou jednou žít.  

A jak na to? Celoroční provoz klubovny, včetně nájemného stojí 130 000 Kč. Vybavení a její provoz nás vyjde na 60 000 Kč. Pravidelně pracujeme se skupinou okolo 50 dětí a mladých lidí. TO JE 10,41 KORUN NA DEN NA JEDNOHO! 

Kolik dětí zvládneš podpořit ty?

1 dítě na měsíc

312,30 Kč

1 dítě na čtvrtletí

936,90 Kč

1 dítě na rok

3 799,65 Kč

Jak na to? Navštiv naši výzvu na portálu Darujme! :-)

Pomoz jim zvládnout životní změny a překonat bariéry, které jim život postavil do cesty

Za 1 rok

... zřídíme a zprovozníme komunitní centrum pro děti a mládež včetně zajištění služeb a jejího vybavení.

Během 52 týdnů

... je zapojíme do vytvoření tohoto společného prostoru pro smysluplné trávení volného času.

Za 365 dnů

... je podpoříme při výběru vzdělávací instituce i ve zvládnutí školy, pro kterou se rozhodnou.

Ambasadorem kampaně je náměstek města Liberce Ivan Langr.

I díky Tobě je podpoříme v jejich snažení při plnění svých životních snů!